Mezoterapie - dermaroller peercing Mezoterapie je metoda omlazení pokožky aplikací výživných látek do střední vrstvy kůže, tzv. mezodermu. Tím, že se cíleně aplikují do mezodermu tzv. výživné koktejly, dojde v něm k nastartování zvýšené tvorby kolagenu, elastinu a k rychlé obnově buněk. Výsledkem je vypnutí kůže, vyhlazení a redukce jemných vrásek. Pleť se rozjasní a získá svěží vzhled. Jde o metodu bezpečnou a velmi efektní s téměř okamžitým výsledkem po ošetření, která je určena k ošetření ochablé, unavené, nezdravě vypadající pleti.

„Výživné koktejly“ jsou směsi vitaminů /A, C, E, PP, B/ aminokyselin, peptidů, koenzymů, stopových prvků / kobalt, zinek / a kyseliny hyaluronové, která dokáže vázat ve velkém množství vodu a tím se zásadním způsobem podílí na hydrataci pokožky a zachování její pružnosti. Proto se někdy aplikace označuje jako hydrobalance ošetření.

Mezoterapie se používá k:

Omezení po ošetření:
Po zákroku se 4 dny nesluňte, nechoďte do bazénu, sauny a do solária, nepohybujte se v mrazu. Hodně pijte!!!

Doporučená frekvence ošetření: 1x za 2 týdny, celkem 3 a vícekrát

Možnost kombinace s: laserovou gelovou maskou a světelným liftingem, aplikací výplní, mezonití, karboxyterapií, plazma terapií.